Foya PDF

Tunisiamobilitycongress.com Foya Image
AÇIKLAMA

Bir Foya kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Foya kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ayça Güdemez tarafından yazılmıştır.

Güven inşa etmesi yıllar alan, kaybetmesi saniyeler içinde olan, muhafaza etmesi ise en zor olan duygudur. Elira Koçak hayatının en büyük sınavından geçmek üzereydi. En yakınında, güvenini sorgulamayı dahi düşünmeyeceği tek insanın ona kurduğu korkunç tuzağı fark ettiğinde ise aklından tek bir soru geçiyordu: İçine düştüğü durum mu ona daha çok acı veriyordu, yoksa bu kişinin ona ihanet etmiş olması mı daha çok canını yakıyordu? Bu sorunun yanıtını asla bulamayacağını biliyordu. Ayça Güdemez çarpıcı bir ilk romanla okurlarını selamlıyor. Foya, okuruna, korkunç bir dram, tüyler ürperten bir ihtimal ve unutulmaz bir okuma şöleni vaat ediyor.Sayfa Sayısı: 246Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 

Foya Kelime Anlamı Nedir ? 1-)Bir Şey Üzerine Çekilen Ince Kaplama, Gerçek Niyetin Dişa Vurulmamasi, Kötü Niyet. Sizde içinde Foya kelimesi geçen bir şeyler paylaşın !

BILGI

YAZAR: Ayça Güdemez

DOSYA ADI: Foya.pdf

ISBN: 9786051275642

YAYIN TARIHI: 2012

DOSYA BOYUTU: 7,72 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Foya Ne Demek? Foya Nedir? Foya Anlamı - Ne Demek? nedemek.org

Günlük hayatta yalanı, dolanı, hilesi, kötü niteliği, kusuru ortaya çıkmak anlamında kullanılan "Foyası ortaya çıkmak / Foyası ortaya çıkmak" deyimindeki foya kelimesinin ne anlama geldiğini biliyor...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

D'Foya-Foya - Ana Sayfa | Facebook

göz boyacılığı, suçu, kötü niteliği veya gizli niyeti ortaya çıkmak "İnsana güzel gibi gelen, foyasını ancak gözle görülür şeklin içinde belli eden bir âlemdedirler." - S. F. Abasıyanık.

İLGILI KITAPLAR